3e klasse C

3e klasse C

Datum Thuis Uit Uitslag
08-06-2022 Diemen sv. 2 DVVA csv. 5 4 - 1
04-06-2022 Swift 4 Breukelen FC 2 3 - 0
04-06-2022 GeuzenMiddenmeer 2 WV-HEDW 8 7 - 3
04-06-2022 Nita 2 Argon 4 2 - 2
04-06-2022 Ankaraspor FC 2 CSW 4 0 - 3
04-06-2022 Ouderkerk sv. 2 AFC 6 6 - 6
28-05-2022 WV-HEDW 8 Ouderkerk sv. 2 0 - 3
28-05-2022 Argon 4 Swift 4 4 - 2
28-05-2022 Breukelen FC 2 GeuzenMiddenmeer 2 2 - 2
28-05-2022 CSW 4 Diemen sv. 2 0 - 0
28-05-2022 DVVA csv. 5 Nita 2 0 - 2
28-05-2022 AFC 6 Ankaraspor FC 2 2 - 2
26-05-2022 GeuzenMiddenmeer 2 DVVA csv. 5 3 - 0
24-05-2022 Argon 4 Ouderkerk sv. 2 2 - 1
21-05-2022 CSW 4 Argon 4 3 - 1
21-05-2022 Nita 2 AFC 6 2 - 1
21-05-2022 Diemen sv. 2 WV-HEDW 8 10 - 0
21-05-2022 Ouderkerk sv. 2 Breukelen FC 2 6 - 7
21-05-2022 Ankaraspor FC 2 Swift 4 5 - 0
16-05-2022 Swift 4 DVVA csv. 5 5 - 2
14-05-2022 Swift 4 GeuzenMiddenmeer 2 5 - 1
14-05-2022 AFC 6 Diemen sv. 2 4 - 2
14-05-2022 WV-HEDW 8 Ankaraspor FC 2 1 - 1
14-05-2022 Breukelen FC 2 Nita 2 3 - 2
14-05-2022 DVVA csv. 5 CSW 4 3 - 9
10-05-2022 Argon 4 DVVA csv. 5 5 - 2
07-05-2022 WV-HEDW 8 Breukelen FC 2 1 - 4
07-05-2022 Ouderkerk sv. 2 Swift 4 3 - 3
07-05-2022 CSW 4 Nita 2 7 - 2
07-05-2022 Diemen sv. 2 Argon 4 2 - 2
07-05-2022 Ankaraspor FC 2 GeuzenMiddenmeer 2 2 - 1
07-05-2022 DVVA csv. 5 AFC 6 2 - 7
30-04-2022 Swift 4 WV-HEDW 8 3 - 2
30-04-2022 AFC 6 CSW 4 1 - 1
30-04-2022 Breukelen FC 2 Ankaraspor FC 2 1 - 2
30-04-2022 GeuzenMiddenmeer 2 Ouderkerk sv. 2 0 - 3
30-04-2022 Nita 2 Diemen sv. 2 0 - 2
23-04-2022 Argon 4 AFC 6 4 - 3
23-04-2022 DVVA csv. 5 Breukelen FC 2 2 - 5
23-04-2022 Diemen sv. 2 GeuzenMiddenmeer 2 7 - 0
23-04-2022 Ouderkerk sv. 2 Ankaraspor FC 2 3 - 2
23-04-2022 Nita 2 Swift 4 1 - 3
23-04-2022 WV-HEDW 8 CSW 4 4 - 0
09-04-2022 Swift 4 DVVA csv. 5 -
09-04-2022 WV-HEDW 8 Argon 4 1 - 1
09-04-2022 Breukelen FC 2 CSW 4 1 - 3
09-04-2022 GeuzenMiddenmeer 2 AFC 6 2 - 5
09-04-2022 Ouderkerk sv. 2 Diemen sv. 2 5 - 3
09-04-2022 Ankaraspor FC 2 Nita 2 0 - 3
05-04-2022 Breukelen FC 2 Argon 4 3 - 0
02-04-2022 AFC 6 Swift 4 2 - 3
02-04-2022 Argon 4 Ankaraspor FC 2 3 - 0
02-04-2022 CSW 4 GeuzenMiddenmeer 2 4 - 0
02-04-2022 Nita 2 Ouderkerk sv. 2 7 - 0
02-04-2022 DVVA csv. 5 WV-HEDW 8 1 - 4
02-04-2022 Diemen sv. 2 Breukelen FC 2 5 - 4
29-03-2022 CSW 4 WV-HEDW 8 2 - 2
29-03-2022 Argon 4 GeuzenMiddenmeer 2 2 - 3
28-03-2022 DVVA csv. 5 Ouderkerk sv. 2 4 - 4
26-03-2022 Swift 4 Diemen sv. 2 1 - 5
26-03-2022 GeuzenMiddenmeer 2 Nita 2 1 - 1
26-03-2022 WV-HEDW 8 AFC 6 1 - 5
26-03-2022 Ouderkerk sv. 2 CSW 4 0 - 7
26-03-2022 Ankaraspor FC 2 DVVA csv. 5 9 - 0
22-03-2022 Breukelen FC 2 DVVA csv. 5 9 - 1
19-03-2022 AFC 6 Breukelen FC 2 3 - 2
19-03-2022 CSW 4 Swift 4 3 - 2
19-03-2022 Nita 2 WV-HEDW 8 0 - 0
19-03-2022 Diemen sv. 2 Ankaraspor FC 2 1 - 1
16-03-2022 DVVA csv. 5 GeuzenMiddenmeer 2 0 - 3
12-03-2022 Swift 4 Nita 2 1 - 3
12-03-2022 GeuzenMiddenmeer 2 Diemen sv. 2 2 - 0
12-03-2022 AFC 6 Argon 4 1 - 3
12-03-2022 Ankaraspor FC 2 Ouderkerk sv. 2 3 - 2
05-03-2022 Swift 4 Argon 4 0 - 1
05-03-2022 Ouderkerk sv. 2 WV-HEDW 8 4 - 3
05-03-2022 Diemen sv. 2 AFC 6 6 - 0
05-03-2022 Ankaraspor FC 2 Breukelen FC 2 1 - 4
05-03-2022 Nita 2 CSW 4 1 - 3
26-02-2022 GeuzenMiddenmeer 2 Swift 4 2 - 2
19-02-2022 AFC 6 DVVA csv. 5 3 - 1
19-02-2022 Argon 4 Nita 2 2 - 1
19-02-2022 Breukelen FC 2 Ouderkerk sv. 2 2 - 4
19-02-2022 WV-HEDW 8 Diemen sv. 2 2 - 2
19-02-2022 CSW 4 Ankaraspor FC 2 4 - 2
12-02-2022 DVVA csv. 5 Argon 4 0 - 5
12-02-2022 Ouderkerk sv. 2 GeuzenMiddenmeer 2 2 - 4
12-02-2022 Ankaraspor FC 2 WV-HEDW 8 0 - 2
04-12-2021 Nita 2 Breukelen FC 2 1 - 0
04-12-2021 CSW 4 Ouderkerk sv. 2 4 - 1
27-11-2021 Swift 4 AFC 6 1 - 5
27-11-2021 Diemen sv. 2 CSW 4 6 - 4
23-11-2021 CSW 4 Breukelen FC 2 3 - 1
20-11-2021 WV-HEDW 8 DVVA csv. 5 4 - 2
20-11-2021 Argon 4 Diemen sv. 2 2 - 5
20-11-2021 Breukelen FC 2 Swift 4 4 - 3
20-11-2021 GeuzenMiddenmeer 2 Ankaraspor FC 2 4 - 1
20-11-2021 AFC 6 Nita 2 5 - 2
06-11-2021 DVVA csv. 5 Swift 4 6 - 0
06-11-2021 WV-HEDW 8 GeuzenMiddenmeer 2 6 - 2
06-11-2021 Ouderkerk sv. 2 Argon 4 3 - 1
06-11-2021 Ankaraspor FC 2 AFC 6 3 - 1
06-11-2021 Diemen sv. 2 Nita 2 2 - 2
30-10-2021 Swift 4 Ankaraspor FC 2 2 - 0
30-10-2021 AFC 6 Ouderkerk sv. 2 1 - 4
30-10-2021 Argon 4 WV-HEDW 8 3 - 3
30-10-2021 Breukelen FC 2 Diemen sv. 2 4 - 2
30-10-2021 GeuzenMiddenmeer 2 CSW 4 4 - 3
30-10-2021 Nita 2 DVVA csv. 5 1 - 1
23-10-2021 GeuzenMiddenmeer 2 Argon 4 5 - 5
16-10-2021 Breukelen FC 2 AFC 6 2 - 1
16-10-2021 CSW 4 DVVA csv. 5 3 - 1
16-10-2021 Ouderkerk sv. 2 Nita 2 2 - 3
16-10-2021 WV-HEDW 8 Swift 4 1 - 2
16-10-2021 Ankaraspor FC 2 Diemen sv. 2 4 - 2
09-10-2021 Swift 4 CSW 4 2 - 5
09-10-2021 AFC 6 WV-HEDW 8 4 - 2
09-10-2021 Argon 4 Breukelen FC 2 3 - 1
09-10-2021 DVVA csv. 5 Ankaraspor FC 2 1 - 4
09-10-2021 Diemen sv. 2 Ouderkerk sv. 2 2 - 1
09-10-2021 Nita 2 GeuzenMiddenmeer 2 1 - 4
02-10-2021 GeuzenMiddenmeer 2 Breukelen FC 2 4 - 3
02-10-2021 CSW 4 AFC 6 5 - 2
02-10-2021 Ouderkerk sv. 2 DVVA csv. 5 4 - 6
02-10-2021 Ankaraspor FC 2 Argon 4 1 - 1
02-10-2021 Diemen sv. 2 Swift 4 0 - 1
02-10-2021 WV-HEDW 8 Nita 2 1 - 1
25-09-2021 AFC 6 GeuzenMiddenmeer 2 4 - 2
25-09-2021 Breukelen FC 2 WV-HEDW 8 2 - 2
25-09-2021 Swift 4 Ouderkerk sv. 2 3 - 1
25-09-2021 Nita 2 Ankaraspor FC 2 2 - 3
25-09-2021 DVVA csv. 5 Diemen sv. 2 2 - 7
23-09-2021 Argon 4 CSW 4 0 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!